DJ PASLAUGOS Pagal DANELTON™teikia stilingis ir jaudinančios DJ Paslaugos ir renginių vedėjų pasirodymai, puikiai tinkantis aukštos klasės vestuvėms, nuotaikingiems gimtadieniams, įsimintiniems jubiliejams, išskirtiniams vakarėliams, verslo klasės šventėms ar tarptautiniams renginiams! Renginių vedėjo ir Dj paslaugos​ sukurs nepakartojama renginį Jums Vilniuje ir visoje Lietuvoje! 

Plačiau: https://www.djpaslaugos.com/

Stilingi DJ ir renginių vedėjų pasirodymai, profesionali garso įranga ir kruopščiai atrinkta muzika, kurią norite išgirsti. Esame pasiruošę išgirsti Jūsų lūkesčius tam, kad paruoštume Jums įsimintiną vakarą su Jūsų antraja puse, draugais ir šeimos nariai. Mūsų DJ pasirodymai remiasi ilgamete patirtimi, kurią maloniai dalinsimės su Jumis ir Jūsų draugais viso vakaro metu!

Stengdamiesi dėl savo klientų sukūrėme dar patogesnį būdą išsirinkti sau norimą garso aparatūrą, šviesos efektus, mikrofonus ir aksesuarą. Svetainėje GarsoAparaturosNuomaVilniuje.lt galite dar patogiau išsirinkti sau norimą aparatūros nuomą. Galite rinktis iš tokių kategorijų kaip: garso aparatūros komplektai, šviesos efektų renginiams nuoma, mikrofonų nuoma, dūmų mašinos nuoma, dj stalų nuoma ir kt. Taip papildomai technikai skirta svetainė GarsoAparaturosNuoma.eu